Велосипедний туризм

Заключний етап Чемпіонату України з туристських спортивних походів 2016 року (суддівство звітів 2015-2016 р.р.), ІІІ ранг


Суддівство звітів з велосипедного туризму

Результати суддівства звітів можна переглянути за посиланням Протокол командний походи 5-6 к.с. та Командний протокол походів 4 к.с.

Суддівська колегія

 

(головна суддівська колегія затверджена Рішенням Виконкому від 29.10.2016 р. Протокол №12.

Суддівська колегія затверджена ЦМКК  14.11.2016 р.)


Прізвище, Ім'я та по батькові

Суддівська категорія 

Регіон

Посада

 

Головна суддівська колегія

 

Дегтяр Михайло Андрійович

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

Головний суддя

Моянська Тетяна Валеріївна


Київська МФСТ

Головний секретар

Пєвцов Дмитро Вікторович

Спортивний суддя І категорії

Дніпропетровська ОФСТ

Заступник ГС – Головний суддя з велосипедного туризму

Безуглий Дмитро Анатолійович

Спортивний суддя ІІ категорії

ВП «ФСТ Харківської області»

Заступник Головного секретаря з виду

Борискін Віктор Миколайович

Спортивний суддя національної категорії

ВП «ФСТ Харківської області»

Суддя-інспектор, голова апеляційного журі

Сичова Надія Павлівна

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

Член апеляційного журі

Міщенко Тамара Павлівна

Спортивний суддя національної категорії

Київська МФСТ

Член апеляційного журі

Піцик Ольга Василівна

Спортивний суддя національної категорії

Дніпропетровська ОФСТ

Голова мандатної комісії

 

Судді

 

Юхименко Дмитро Іванович

Спортивний суддя національної категорії

Полтавська ОФСТ

 Суддя походів

Соколов Володимир Анатолійович

Спортивний суддя міжнародної категорії

Київська МФСТ

 Суддя походів

Кривошеєв Олег Володимирович

Спортивний суддя ІІ категорії

ВП «ФСТ Харківської області»

 Суддя походів

Пантюшков Олексій Михайлович

Спортивний суддя І категорії

Дніпропетровська ОФСТ

 Суддя походів

Гегальчий Дмитро Вікторович

Спортивний суддя І категорії

Київська МФСТ

 Суддя походів

Іванченко Ярослав Ігоревич

Спортивний суддя І категорії

ВП «Криворізька ФСТ» Дніпропетровської ОФСТ

  Суддя походів



Учасники змагання

 



Керівник

Клуб, регіон

Район проведення

Термін проведення

Звітні матеріали

 

IV категорія складності

 

1.

Буз Василь Миколайович

Спортивний туристський клуб "Одеса" Одеської ОФСТ

 Україна - Карпати (Львівська, Закарпатська, Чернівецькка та Хмельницька обл.)

01.05.2015 - 11.05.2015 р.

Сколе – Корчин  Рыбник – Майдан – Зубрица – г. Высокий Верх – Тисовец – Орявчик – Тухолька – пер. Ср. Верецкий – Ниж. Ворота – Воловец – Подобовец – пол. Боржава – Межгорье  Иза – Кереши – Драгово – Вильшаны – Колочава – пер. Прислоп – Немецкая Мокрая Усть-Чорна – Лопухов  хр. Свидовец – пер. Околе – Ясиня  пер. Яблуницкий – Татаров – Ворохта  пер. Кривопольский  Верховина – Устерики – Розтока – Протятые Камни  пер. Нимчич – Вижница – Черновцы – Хотин – Каменец-Подольский

GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=iargykznhtzwhxaq

2.

Гнускін Сергій Олександрович

Дніпропетровська ОФСТ

 Україна - Карпати (Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Львівська обл.)

 14.08.2016 - 27.08.2016 р.

Маршрут: г. Коломыя – г. Косов – г. Берегомет – пер. Шурдин, 1174 м – с. Русская – пер. Семенчук – г. Томнатик, 1565 м – хр. Томнатикул – лесоуч. Перкалаб – ур. Глистоваты, 1521 м – хр. Пневе – с. Зеленая – хр. Русский Дзял – траверс г. Стог – р. Белая Тиса – с. Луги – г. Рахов – хр. Урду-Флавантуч – хр. Апшинец – хр. Свидовец – хр. Шанта – с. Красна – хр. Угорске – хр. Красна – с. Колочава – с. Сыневир – хр. Кичера – г. Межигорье – с. Лозянский – с. Тюшка – пер. Прислоп, 937 м – хр. Полонына Боржава – г. Стой, 1681 м – г. Свалява – г. Мукачево – г. Ужгород – г. Невыцкое – пер. Ужоцкий – г. Сходница – г. Трускавец


Звіт: https://vk.com/doc233702867_441351795


GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ihgwupuqcnvtdaez

3.

 Іванов Микола Олександрович

Сєвєродонецький клуб спортивного туризму "Пілігрим" Луганської ОФСТ Україна - рівнинна частина (Луганська, Харківська, Сумська, Полтавська та Донецька обл.) 25.04.2015 - 06.05.2015 р. Маршрут: Сєвєродонецьк – Сватове – Куп’янськ – Харків – Богодухів – Охтирка – Тростянець – Суми – Жовтневе – Товста – Віхове – Недригайлів – Ромни – Гадяч – Опішня – Диканьки – Полтава – Карлівка – Красноград – Сахновщина – Краснопавлівка – Ізюм – Святогірськ – Кіровськ – Кремінна – Сєвєродонецьк  

Звіт: https://vk.com/doc233702867_441353703

4.

Кірєєва Юлія Олександрівна 

Криворізька МФСТ Дніпропетровської ОФСТ Україна - Карпати (Львівська, Закарпатська та Івано-Франківська обл.) 22.05.2016 - 05.06.2016 р.
Маршрут: Львів – Пустомити – Меденичі – Трускавець – пер. Бухів 667м – Східниця – Майдан – Зубриця – ↑ р. Рибник – пер. 900 м – ↓ р. Рибник – Зубриця – пер. 716м – Турка – пер. 760 м – Бориня – Верхнє Висоцьке – Либохора – ↑ р. Либохора – пер. Руський Шлях 1270 м – Перехресний – Жденієво – Підполоззя – пер. Уклин 560 м – Поляна – Свалява – ↑ р. Віча – ст. Вовчий – ↑ р. Ждимир – хр. Боржава – літ. Балайта 1200 м – ст. Вовчий – ↑ р. Віча – пл. 1662 – Воловець – пер. Воловецький 731 м – Пилипець – Сойми – Міжгір’я – Хуст – Тячів – Солотвино – Ділове – ↑ р. Білий – пол. Квасничок 1678 м – г. Піп Іван Мармароський 1936 м – прик. стовп № 388 – Богдан – Білин – Кваси – Лазещина – пер. Яблуницький 921 м – Татарів – Яремче

Звіт: https://vk.com/doc233702867_441353915

GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pumlbjicygwrczug

5.

 Лєхан Сергій Антонович

Білгород-Дністровський клуб мандрівників "Вершина" Одеської ОФСТ Україна - Карпати (Львівська, Закарпатська та Івано-Франківська обл.)  05.08.2016 - 21.08.2016 р. Маршрут: м. Стрий  м. Моршин  скелі Довбуша  с. Труханів  г. Вовча (940 м)  ур. Черлени (можливо першопрохід)  озеро Журавлине (350 м)  м. Сколе  с. Климець  с. Верхня Грабівниця  с. Пашківці  ур. Прелуки (першопрохід велотуристами)  г. Полонина Руна (1479м)  озеро Комсомольське  с. Лумшори  м. Перечин  Невицький Замок  м. Ужгород  рад. Ужгородський замок  м. Мукачеве (Замок Паланок)  с. Чинадійово (замок Сент-Міклош)  сан. Карпати (замок Шенборнів)  с. Неліпіно  с. Вовчий  г. Стій (1681 м) (Одеські велотуристи вперше)  траверс г. Великий Верх  г. Гимба (1498 м)  водоспад Шипіт  с. Сойми  с. Лопушне  оз. Синевир  с. Колочава  пер. Прислоп (836 м)  с. Німецька Мокра  с. Руська Мокра  с. Усть-Чорна  с. Красне  с. Калини  с. Солотвино  с. Великий Бичків  с. Кобилецька Поляна  перевал (861 м)  с. Косівська Поляна  Рахівський перевал (1053 м)  м. Рахів  с. Кваси (джерела)  водоспад Труфанець  с. Лазещина  пер. Яблунецький (931 м)  с. Татарів  с. Микуличин  м. Яремче  м. Делятин  м. Ланчин  м. Коломия

Звіт: http://blacksea-scouts.esy.es/index.php?num=3

6.

Сирф Семен Георгійович

Спортивно-туристський клуб "Водний бобслей" Одеської ОФСТ Україна - рівнинна частина та Карпати (Ровенська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька обл.) 04.09.2015 - 20.09.2015 р.
Маршрут: Дубно – Тараканов – Луцк – Торчин – Владимир-Волынский – Зимнее – Иванычи – Сокаль – Червоноград – Нестеров – Львов – Старое Село – Львов – Старый Самбор – Турка – Борыня – Либохора – пер. Русский путь (1230) – Ждениево – Воловец – Пилипец – вдп. Шипот – Майдан – пер. Торунский (930) – оз. Синевир – Колочава – пер. Прислоп (915) – Комсомольск – верховья села Усть-Чорна – Лопухов – хр. Свидовец – т.б. Драгобрат – Ясиня – Лазещина – Козмещик – пер. Петрос-Говерла (1550) – г. Говерла (2061) – хр. Черногорский – г. Смотрич – г. Вухатый Каминь – Дземброня – Верховина – пер. Буковец (810) – Косов – Вижница

Звіт: https://vk.com/doc233702867_441355986

 

V категорія складності

 

1.

Романов Максим Михайлович

Спортивний туристський клуб "Одеса" Одеської ОФСТ

Україна - Карпати (Львівська, Закарпатська та Івано-Франківська обл.) 01.05.2016 - 14.05.2016 р. Маршрут: Старый Самбор – Днестрик – Розлуч – Турка – хр. Сколевский Бескид – Тухолька – Беласовица – г. Пикуй – хр. Водораздельный – г. Лаутанская Голица – г. Полонина Руна – Свалява – Колочава – пер. Прислоп – Красна – хр. Свидовец – хр. Апшиц – Рахов – г. Говерла – Лазенщина – пер. Яблоницкий – Буковель – пер. Столы – Быстрица – Стрый

Звіт: https://vk.com/doc233702867_441357445

GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jegacwmjnibbopwj

2.

Товкач Михайло Григорович

Дніпропетровська ОФСТ Кенія (по Великій рифтовій долині) 03.09.2016 - 19.09.2016 р. Маршрут: гор. Найроби – пос. Кикую – пос. Гичарани (Gicharani) – пос. Эвасо Кендонг (EwuasoKendong) – пер. 2160м Нац. Парк Hells Gate – оз. Найваша – пос. Конгони (Kongoni) – пер. 2500 м (Эбуру) (н/к) – пос. Конгаси (Kongasis) – оз. Эльментейта (Elmenteita) – гор. Гилджил (Gilgil) – пос. Мурунгару (Murungaru) – пос. Ндунью-Неру (NdunyuNjeru) – г. Кипипири (3348 м) – пос. ОлКалоу (OlKalou) – пос. Мирангине (Mirangine) – пер. 2871 м Ньядундо (Nyadundo) – пос. Сабекия (Subukia) – линия Экватора – пос. Солай – оз. Богория (Bogoria) – пос. Маригат (Marigat) – пер. Кабернет 2060 м – пос. Айнамох – пос. Кимварер (Kimwarer) – пер. 2750 м (Nyaru) – гор. Элдорет – пос. Лвандети (Lwandeti) – пос. Какамега (Kakamega) – гор. Кисуму

Звіт: https://vk.com/doc233702867_441357898

GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hgnmmwuvwwpgkays

 

VI категорія складності

 

1.

 Буз Василь Миколайович

Спортивний туристський клуб "Одеса" Одеської ОФСТ

Грузія та Туреччина 27.07.2016 - 16.08.2016 р. Маршрут: Хашури – Али – пер. Джвари – Корбоули – Сачхере – Узунта – пер. 1920 – Боква – Они – Геби – пер. Вацисцвери – Лентехи – Цагери – Кутаиси – Бахдати – пер. 2283 – Абастумани – Арали – КПП "Вале" – Эминбей – Пософ – пер. Ильгар Даг – хр. Эрушетский – хр. Арсианский – пер. Чам Гечиди – Шавшат – Артвин – Борчка – пер. Канкуртаран (Чат) – Хопа – КПП "Сарпи" – Батуми Звіт: http://shatuny.esy.es/16/grutur.htm GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=asnmihqgjxqgoqhw

2.

Каніщев Євген Олексійович

Туристсько-альпіністський клуб "Політехнік" Національного технічного університету "ХПІ" ФСТ Харківської області  Киргизія (Центральний та Западний Тянь-Шань) 29.07.2015 - 22.08.2015 р. Маршрут: Аэропорт Манас – Бишкек – Кой-Таш – Горная Маёвка – Тогуз-Булак – пер. 1771 м – р. Иссык-Ата – р. Туюк – пер. Бельсаз (1942,5 м) – р. Кегаты – пер. Кегаты (3805,0 м) – р. Вост. Каракол – Кызылтюбе – Узунбулак – р. Сарыкёль – пер. Чаарарча (3061,6 м) – р. Базартурук – р. Кызыл-Джар – пер. Тюз-Ашуу (3228,0 м) – оз. Сонг-Кёль – пер. Терскей-Торпок (3132,0 м) – р. Кор-Гоо – пер. 3018,5 м – р. Кара-Ункюр – р. Кичи-Кара-Куджур – пер. 3195,0 м – р. Терсу – р. Султансары – пер. Бельтепши (3285,0 м) – р. Болгарт – гор. ист. Джилусу – пер. Тоccор (3891,0 м) – оз. Иссык-Куль – Тамга – Чичкан – Кызыл-Суу – пер. 2805 м – р. Джетыогуз – пер. Телеты (1А, 3801,0 м) – р. Каракол – пер. Алакёль (1А, 3850 м) – р. Кельдике – р. Арасан – гор. ист. Алтынарасан – Теплоключенка – Каракол – Михайловка – Тюп – Ак-Булак – Ойтал – оз. Иссык-Куль – Ананьево – Григорьевка – Чолпон-Ата – Чон-Сары-Ой – Тамчы – оз. Иссык-Куль – Тору-Айгыр – Балыкчи – р. Чу – ущ. Боомское – Красный мост – р. Султантерек – пер. 2095,1 м – ущ. Такбулак – пер. 2095,1 м – р. Султантерек – р. Чу – Токмак – Бишкек – аэропорт Манас

Звіт: http://hotss.org.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=210:otchet-o-velopokhode-6-k-s-po-kirgizii-2015-goda&Itemid=173

GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jvtepsvlsowvopcj

Відеофільм: https://www.youtube.com/watch?v=dUP6cz1Ykkw&feature=youtu.be

3.

Козінов Сергій Віталійович 

Дніпропетровська ОФСТ Казахстан (Джунгарський та Заілійський Алатау) 03.08.2015 - 24.08.2015 р. Маршрут: 13й разьезд – Коктума (оз. Алаколь) – хр. Кунгей – в. Жабык 2921 м, н/к – в. Кунгей 3014 м, н/к – р. Кокмоин – р. Тентек Второй – р. Ипили – г. Журжуру – пер. Коктобе 1797 м, а/м – Лепсинск – Тополевка – Екиаши – р. Сарканд – Актобе – р. Аксу – Ащыбулак – Арасан – Капал – пер. Капальский Извоз 2420 м, н/к – р. Кора – р. Текешбулак – пер. Тюйте 3334 м, 1А* – пер. 3183 м н/к – пер. Шимбулак 2306 м, а/м – пер. Кызылауз 2235 м, а/м – р. Чиже – Текели – Жетысу – Жалгызагаш – Коксу – р. Коксу – Аралтобе – пер. Уйгентас 2150 м, а/м – пер. 1922 м, а/м – Улькенагаш – Коктал – Ташкарасу – Чунджа – Чарынский каньон – Кокпек – вдхр. Бартогай – пер. 2100 м, а/м – ур. Асы – р. Тургень – Тургенское ущелье – Иссык – Панфилова – Алмата

Технічний звіт: http://www.bike-travel.org/index.php?option=com_k2&view=item&id=67:velodzungaria2015&Itemid=76

Художній звіт: http://www.kasy.com.ua/blog/item/489-djungaria
Відеоролік Відео

4.

Попов Володимир Миколайович

Кременчуцький міський клуб туристів Полтавської ОФСТ Грузія та Туреччина 10.07.2016 - 31.07.2016 р. Маршрут: м. Батумі – м. Хуло – перевал Годерзі (2025 м) – м. Ахалціхе – м. Вале – м. Пософ – перевал Іглар Дагі (2550 м) – м. Ханак – перевал Сакалтутан (2212 м) – м. Сусуз – м. Карс – перевал Паслі (2020 м) – м. Тузлуджа – озеро Балік – м. Догубаязит – гора Арарат (5137 м) – м. Догубаязит – м. Агрі – м. Тутак – м. Караязі – м. Текман – перевал Паландокен (2977 м) – м. Ерзурум – м. Іліджа – перевал Далікавак (2349 м) – перевал Адзіачік (2248 м) – перевал Гюлуюрт (2380 м) – с. Йонджалік – с. Пазаріолю – м. Іспір – с. Теккале – м. Юсуфелі – с. Таракчілар – с. Чагліян – м. Артвін – м. Борчка – перевал Джанкуртаран (670 м) – м. Хопа

Звіт: https://vk.com/doc233702867_441361446

Відеоінтерв’ю про похід. Новини Кобеляцької міської ради Полтавської області від 10.08.2016 року:
http://kmr.ucoz.org/news/novini_mista_vid_10_08_2016_roku/2016-08-10-108

Відеофільм: http://postolnik-jakob.simplesite.com/432263315

Comments