Велосипедний туризм

Заключний етап чемпіонату України з туристських спортивних походів (суддівство звітів 2017 р.), ІІІ ранг

 

Суддівство звітів з велосипедного туризму

 

Суддівська колегія

 

(головна суддівська колегія затверджена Рішенням Виконкому – Протокол №1/18 від 18.01.2018 р.

 


Прізвище, Ім'я та по батькові

Посада

Суддівська категорія 

Регіон

Каздобін Костянтин Олександрович

Головний суддя

Спортивний суддя національної категорії

м. Київ

Сичова Надія Павлівна

Головний секретар

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

Піцик Ольга Василівна

Голова мандатної комісії

Спортивний суддя національної категорії

Дніпропетровська ОФСТ

Дегтяр Михайло Андрійович

Суддя-інспектор, голова апеляційного журі

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

Міщенко Тамара Павлівна

Член апеляційного журі

Спортивний суддя національної категорії

м. Київ

Борискін Віктор Миколайович

Член апеляційного журі

Спортивний суддя національної категорії

ВП «ФСТ Харківської області»

 

 

 

 

Васильєв Юрій Костянтинович

Заступник Головного судді – Головний суддя з велосипедного туризму

Спортивний суддя національної категорії, повноваження суддівства – 6 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Голубєв Олександр Володимирович

Заступник Головного секретаря – секретар з велосипедного туризму

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

 

 

 

 

Андрушевич Олексій Юрійович

Суддя походів

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 6 к.с.

Дніпропетровська ОФСТ

Безуглий Анатолій Васильович

Суддя походів

Повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Безуглий Дмитро Анатолійович

Суддя походів

Повноваження суддівства – 2 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Буз Василь Миколайович

Суддя походів IV к.с.

Повноваження суддівства – 6 к.с.

Одеська ОФСТ

Вертеленко Олександр Григорович

Суддя походів IV к.с.

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Луганська ОФСТ

Григорьєва Олена Миколаївна

Суддя походів I к.с.

Повноваження суддівства – 1 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Іванов Олександр Вікторович

Суддя походів V к.с.

Повноваження суддівства – 5 к.с.

Луганська ОФСТ

Іванченко Ярослав Ігоревич

Суддя походів I к.с.

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «Криворізька ФСТ» Дніпропетровської ОФСТ

Каніщев Євген Олексійович

Суддя походів IV к.с.

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 6 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Касьянов Юрій Володимирович

Суддя походів IV к.с.

Повноваження суддівства – 4 к.с.

ВП «Запорізька ОФСТ»

Кислиця Сергій Олександрович

Суддя походів II к.с.

Повноваження суддівства – 2 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Кривошеєв Олег Володимирович

Суддя походів

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Лепехін Олександр Олександрович

Суддя походів

Повноваження суддівства – 4 к.с.

Одеська ОФСТ

Лушпенко Сергій Федорович

Суддя походів V к.с.

Повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Молодцов Федір Васильович

Суддя походів III к.с.

Повноваження суддівства – 3 к.с.

Одеська ОФСТ

Нестеров Владислав Володимирович

Суддя походів

Повноваження суддівства – 1 к.с.

ВП «Запорізька ОФСТ»

Нечепоренко Андрій Станіславович

Суддя походів III к.с.

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 3 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Пантюшков Олексій Михайлович

Суддя походів

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Дніпропетровська ОФСТ

Певцов Дмитро Вікторович

Суддя походів

Повноваження суддівства – 5 к.с.

Дніпропетровська ОФСТ

Полевий Юрій Богданович

Суддя походів II к.с.

Повноваження суддівства – 2 к.с.

Хмельницька ОФСТ

Пономарьов Олександр Григорович

Суддя походів I к.с.

Повноваження суддівства – 2 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Попов Володимир Миколайович

Суддя походів

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Полтавська ОФСТ

Соколов Володимир Анатолійович

Суддя походів V к.с.

Спортивний суддя міжнародної категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

м. Київ

Сорокін Михайло Володимирович

Суддя походів II к.с.

Повноваження суддівства – 2 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Теслюк Мирослав Романович

Суддя походів

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Львівська ОФСТ

Усенко Андрій Вікторович

Суддя походів II к.с.

Повноваження суддівства – 2 к.с.

ВП «Сумська ОФСТ»

Хоменко Олександр Григорович

Суддя походів

Повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Швак Ігор Орестович

Суддя походів

Повноваження суддівства – 3 к.с.

Одеська ОФСТ

 

Учасники змагання

 

Керівник

Клуб, регіон

Район проведення

Термін проведення

Звітні матеріали

 

I категорія складності

 

1.

Кислиця Сергій Олександрович

Харківський клуб вело туристів

Україна – рівнинна частина (Сумська та Полтавська обл.)

14.04.2017 - 18.04.2017 р.

Звіт

GPS-трек

2.

Усенко Андрій Вікторович

Сумська ОФСТ

Білорусь

15.06.2017 - 27.06.2017 р.

Звіт

GPS-трек

3.

Полевий Юрій Богданович

СЮТур м. Кам’янець-Подільський Хмельницька ОФСТ

Україна – рівнинна частина (Хмельницька та Тернопільська обл.)

24.06.2017 – 29.06.2017 р.

Звіт

4.

Лєхан Сергій Антонович

 Клуб мандрівників "Вершина" м. Білгорода-Дністровського Одеської ОФСТ

Україна – рівнинна частина (Одеська обл.)

05.08.2017 – 09.08.2017 р.

Звіт

GPS-трек

5.

Вертеленко Олександр Григорович

Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства

Україна – рівнинна частина (Тернопільська, Хмельницька та Чернівецька обл.)

29.04.2017 – 05.05.2017 р.

Звіт

6.

 

II категорія складності

 

1.

Літвінов Ілля Вікторович

Харківська ОФСТ

Кіпр

11.04.2017 - 25.04.2017 р.

Звіт

GPS-трек

Відеофільм

2.

Літвінова Тетяна Олександрівна

Харківська ОФСТ

Туреччина

12.10.2017 - 23.10.2017 р.

Звіт

GPS-трек

Відеофільм

3.

Пономарьов Олександр Григорович

Харківський клуб велотуристів

АР Крим

30.04.2017 - 08.05.2017 р.

Звіт

4.

Степанов Олександр Іванович

Луганська ОФСТ

Україна – рівнинна частина (Луганська, Харківська та Донецька обл.)

09.07.2017 – 14.07.2017 р.

Звіт

5.

6.

 

III категорія складності

 

1.

Іванченко Ярослав Ігорович

Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна» Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Україна - рівнинна частина (Тернопільська обл.) та Карпати (Чернівецька, Івано-Франківська та Закарпатська обл.)

15.06.2017 - 30.06.2017 р.

Звіт

2.

Сорокін Михайло Володимирович

Харківська ОФСТ

Словакія, Чехія та Польша

30.07.2017 – 12.08.2017 р.

Звіт

GPS-трек

3.

4.

5.

6.

 

IV категорія складності

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

V категорія складності

 

1.

Каніщев Євген Олексійович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

Грузія (Південній Кавказ) та Туреччина (Понтійські гори)

23.09.2016 – 12.10.2016 р.

Звіт

GPS-трек

2.

Товкач Михайло Григорович

Дніпропетровська ОФСТ

Румунія

18.08.2017 – 02.09.2017 р.

Звіт

3.

4.

5.

6.

 

VI категорія складності

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

 



ĉ
Михаил Андреевич Дегтярь,
2 лют. 2018 р., 10:28
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
22 січ. 2018 р., 04:31
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
23 січ. 2018 р., 01:16
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
22 січ. 2018 р., 04:29
Comments