Водний туризм

24.01.2018 р.
Заключний етап чемпіонату України з туристських спортивних походів
(суддівство звітів 2017 р.), ІІІ ранг



      Підсумкові протоколи
      
         1 к.с.
         2 к.с.
         3 к.с.
         5 к.с.         
Суддівська колегія з спортивного туризму
група спортивних дисциплін - водні маршрути


Прізвище, Ім'я та по батькові

Посада

Суддівська категорія

Регіон

1.             

Каздобін Костянтин Олександрович

Головний суддя

Спортивний суддя національної категорії

м. Київ

2.             

Сичова Надія Павлівна

Головний секретар

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

3.             

Піцик Ольга Василівна

Голова мандатної комісії

Спортивний суддя національної категорії

Дніпропетровська ОФСТ

4.             

Дегтяр Михайло Андрійович

Суддя-інспектор, голова апеляційного журі

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

5.             

Міщенко Тамара Павлівна

Член апеляційного журі

Спортивний суддя національної категорії

м. Київ

6.             

Борискін Віктор Миколайович

Член апеляційного журі

Спортивний суддя національної категорії

ВП «ФСТ Харківської області»

 

 

 

 

 

7.             

Зубарев Євген Аркадійович

Зас. Головного судді з водного туризму

СС1К, КМСУ

м. Харків

zeaosts@gmail.com

8.             

Гончаров Сергій Анатолійович

Зас. Головного секретаря з водного туризму

СС1К

м. Харків

sergonch@ukr.net

9.             

Ващук Дмитро Петрович

Суддя походів

ССНК, МСУ

м. Кам'янець-Подільський

10.          

Бугайчук Юрій Зотович

Суддя походів

СС1К

м. Київ

11.          

Воронков Юрій Максимович

Суддя походів

СС1К, МСУ

м. Київ

12.          

Гомозов Євген Павлович

Суддя походів

СС2К, 1 роз.

м. Харків

13.          

Дідур Андрій Олегович

Суддя походів

СС1К,

м. Хмельницький

14.          

Каліновський Володимир  Єгенович

Суддя походів

СС1К

м.Днепр

15.          

Костін Костянтин Григорович

Суддя походів

СС2К, КМСУ

м. Харків

16.          

Кулагін Володимир Олександрович

Суддя походів

СС2К, КМСУ

м. Одеса

17.          

Шаніна Олена Станіславовна

Суддя походів

СС2К, 1 роз.

м. Харків

18.          

Шостенко Олексій Юрійович

Суддя походів

ССНК, КМСУ

м. Харків

19.          

Проваторов Ігор Германович

Суддя походів

СС1К,

м. Полтава

20.          

Дерій Марина Юріївна

Суддя походів

СС1К

м. Полтава

21.          

Смолянинов Анатолій Федорович

Суддя походів


м. Суми

22.          

Левитський Віктор Васильович

Суддя походів

 СС1К,КМСУ

м. Суми

23.          

 Крамаренко Сергій Сергійович

 Суддя походів    

 

 м. Суми

Учасники змагання

Маршрути І категорії складності

Керівник
(П.І.П., регіон)

Маршрут

КС

Звітні матеріали

1

Тарасенко Олена Володимирівна,
м.Рубіжне,Луганська область

р.Сів.Донець (Савинці-Святогірськ)

1

Звіт
Маршрутка
Довідка

2

Ковалик
Олена Броніславівна, м.Первомайский, Харківської обл.

 р.Ворскла(Іванівка–Міські Млини

1

Звіт
Довідка

3

 Шаповал Олександр Борисович, Плтавська обл

 р. Оріль

Звіт
Маршрутка
Довідка

4

 Биков Сергій Миколайович,

м.Харків

 р.Волчья-Самара

 Звіт . 


Маршрути ІІ категорії складності

Керівник
(П.І.П., регіон)

Маршрут

КС

Звітні матеріали

1

Борисова Лариса Леонідівна,
м.Сєвєродонецьк,
Луганська обл.
Р.Чорний Черемош,
Черемош,Прут

2

Звіт
Маршрутка
Довідка

2

Кроль Владислав Володимирович,
м.Запоріжжя

 Пів.Буг

 Звіт


Маршрути 3 категорії складності

Керівник
(П.І.П., регіон)

Маршрут

КС

Звітні матеріали

1

Биков Сергій Миколайович,
м.Харків

р. Чирка-Кемь

3

Звіт та відео

2

Биков Сергій Миколайович,
м.Харків

р.Умба

3

Звіт та відео

3

  Моренко Сергій Сергійович,

м.Харків

 Філіппіни. Каламіанскіе о-ва - о. Палаван

 знята за відсутністю матеріалів


Маршрути 5 категорії складності  

           

Керівник
(П.І.П., регіон)

Маршрут

КС

Звітні матеріали

1

Марковський Анатолій Феліксович,
м.Виниця

р.Вінделальвен (Королівство Швеція)

5

Звіт 

2

Горяча Антоніна Борисівна,
м.Днепр

р.Мала Сумульта-Сумульта-Катунь (Алтай)

5

Звіт

3

Хоменко Павло Андрійович,
м.Біла Церква

Річки та озера Фінляндії,Норвегії

5

Звіт

4

Горячий Валентин Валерійович,
м.Днепр

р.Кітой-Онот (Східний Саян)

5

Звіт
Маршрутка та рецензія
Відео

5

Сирф Семен Геогийович,
м.Одеса

р.Башкаус,Кадрин (Алтай)

5

Звіт
Маршрутка
Рецензія
Відео

6

Богославский Станислав Михайлович,
м.Одеса   

р. Вуоснайоки–р. Кутсайоки –

р. Тунтсайоки – р.Тумча
4
(5)

Звіт

Відео

                 


Comments