Водний туризм

Шановні учасники водних походів 2-6 к.с., на жаль, по цим категоріям недостатня кількість учасників для кворуму, тому за рішення Головного сідді суддівство у цих категоріях не проводилось.

Дякуємо за участь, сподіваємось що наступного року Вам буде з ким змагатись, перемагати та отримувати спортивні  розряди та звання.


                                                            Суддівська колегія з водного туризму
 

Прізвище, Ім'я та по батькові

Посада

Суддівська категорія

 

Регіон

Зубарєв

Євгеній Аркадієвич

Заступник Головного судді – Головний суддя з водного  туризму

С1К

Харківська область

Гончаров

Сергій Анатолійович

Секретар з водного туризму

С1К.

Харківська область

Гомозов

Євгеній Павлович

Суддя з виду

С1К, КМСУ

м. Харків

Бугайчук

Юрій Зотович

Суддя з виду

С1К, КМСУ

м. Київ

Калиновський Володимир Євгенієвич

Суддя з виду

 С1К, КМСУ

м. Дніпро

Горячий

Валентин Валерійович  

Суддя з виду

 C1К, МСУ

м. Дніпро

                                                                                    Учасники

 

Керівник

Клуб, регіон

Район проведення

Термін проведення

Звітні матеріали

1 к.с.

1

Некрасов Сергій Андрійович

КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Запоріжжя

Україна, р.Сейм

19-25.06.2018

Посилання на звіт

2

Шелегеда Віталій Іванович

КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Запоріжжя

Україна, р.Дністер

4-15.07.2018

Посилання на звіт

3

Романов Євгеній Лаврентійович

Полтавська ОФФСТУ

Україна, р.Сула

8-15 липня 2018

посилання на звіт

4

Ковалик Олена Борисівна

м. Первомайск

Украъна, р. Оріль

21 липня -2 серпня 2018

Посилання на звіт

5

Заянчуковський Віталій Ананійович

м. Луцьк

Україна, р. Случ

4-11 липня 2018р

Посилання на звіт

6

Благий РОман Юрійович

м. Сєвєродонецьк

Україна, р. Сіверський Донець

14-20 липня 2018

Посилання на звіт

Маршрутна книжка

7

Тарасенко Ігор Миколайович

м. Рубіжне

Україна, р. Псел

27 липня - 3 серпня 2018

Посилання на звіт

Маршрутна книжка

2 к.с.

1

Кроль Владислав Володимирович

КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Запоріжжя

Україна, р.Південний Буг

30.04-9.05.2018

Посилання на звіт

3 к.с

1

Ващук Дмитро Петрович

Хмельницька обл.

Чорний Черемош, Бистрець, Білий Черемош, Черемош, Прут

14-25.02.2018

Посилання на звіт

Відео

2

Васильєв Костянтин Броніславович

Полтавська ОФФСТУ

р.Б.Тиса-р.Ч.Тиса-р.Ч.Черемош-р.Б.Черемош

14-26 квітня 2018

Посилання на звіт

3

Борисова Алла Леонідівна

м. Сєвєродонецьк

р. Чорний Черемош, Черемош, Прут

8-18 серпня 2018

Посилання на звіт

4 к.с

 

Кравчук Ігор Петрович

м. Кам-Подільський.

Чорна тиса, Прут

13.04 -26.05.2018

Посилання на звіт

5 к.с

1

Горячий Валентин Валерійович

Дніпропетровська Обл

р. Укучікта, РФ, Північне Забайкалля

28.07-16.08.2018

 

6 к.с.

1

Ващук Дмитро Петрович

Хмельницька обл.

Королевства Норвегии (рр. Jori, Driva) и Королевства Швеции ( р . Kultsjӧån)

24.07-20.08.2018

Посилання на звіт

 

Відео

 

 

Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
15 бер. 2019 р., 12:24
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
11 бер. 2019 р., 08:38
Comments