Велосипедний туризм

Заключний етап всеукраїнських змагань з туристських спортивних походів І-ІІІ категорії складності (суддівство звітів 2015-2016), ІІІ ранг

 

Суддівство звітів з велосипедного туризму

 

Суддівська колегія

 

(головна суддівська колегія затверджена Рішенням Виконкому від 29.10.2016 р. Протокол №12.

Суддівська колегія затверджена ЦМКК  14.11.2016 р.)


Прізвище, Ім'я та по батькові

Суддівська категорія 

Регіон

Посада

 

Головна суддівська колегія

 

Сичова Надія Павлівна

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

Головний суддя

Каніщев Євген Олексійович

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 6 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Заступник ГС – Головний суддя з велосипедного туризму

Голубєв Олександр Володимирович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

Заступник Головного секретаря з виду

Борискін Віктор Миколайович

Спортивний суддя національної категорії

ВП «ФСТ Харківської області»

Суддя-інспектор, голова апеляційного журі

Дегтяр Михайло Андрійович

Спортивний суддя національної категорії

Київська ОФСТ

Член апеляційного журі

Міщенко Тамара Павлівна

Спортивний суддя національної категорії

Київська МФСТ

Член апеляційного журі

Піцик Ольга Василівна

Спортивний суддя національної категорії

Дніпропетровська ОФСТ

Голова мандатної комісії

 

Судді

 

Александров Олександр Вікторович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 1 к.с.

Кіровоградська ОФСТ

 Суддя походів І к.с.

Андрушевич Олексій Юрійович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 6 к.с.

Дніпропетровська ОФСТ

 Суддя походів ІІІ к.с.

Васильєв Олексій Юрійович

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 3 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

 Суддя походів І к.с.

Васильєв Юрій Костянтинович

Спортивний суддя національної категорії, повноваження суддівства – 6 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

 Суддя походів ІІ к.с.

Вертеленко Олександр Григорійович

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Луганська ОФСТ

  Суддя походів ІІІ к.с.

Желтоноженко Андрій Петрович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 2 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

 Суддя походів І к.с.

Іванченко Ярослав Ігоревич

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «Криворізька ФСТ» Дніпропетровської ОФСТ

  Суддя походів ІІ к.с.

Корчагін Валерій Володимирович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 1 к.с.

Кіровоградська ОФСТ

 Суддя походів І к.с.

Кривошеєв Олег Володимирович

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

 Суддя походів ІІІ к.с.

Молодцов Федір Васильович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 2 к.с.

Одеська ОФСТ

  Суддя походів І к.с.

Нестеров Владислав Володимирович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 1 к.с.

ВП «Запорізька ОФСТ»

 Суддя походів І к.с.

Нечепоренко Андрій Станіславович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 3 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

 Суддя походів ІІІ к.с.

Пантюшков Олексій Михайлович

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Дніпропетровська ОФСТ

  Суддя походів ІІ к.с.

Полевий Юрій Богданович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 3 к.с.

Хмельницька ОФСТ

  Суддя походів ІІ к.с.

Попов Володимир Миколайович

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Полтавська ОФСТ

 Суддя походів ІІІ к.с.

Проценко Денис Олександрович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 5 к.с.

Одеська ОФСТ

 Суддя походів ІІІ к.с.

Ріттер Наталія Анатоліївна

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 2 к.с.

ВП «ФСТ Харківської області»

 Суддя походів ІІ к.с.

Теслюк Мирослав Романович

Спортивний суддя І категорії, повноваження суддівства – 5 к.с. Львівська ОФСТ

 Суддя походів ІІІ к.с.

Усенко Андрій Вікторович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 1 к.с.

ВП «Сумська ОФСТ»

Суддя походів І к.с.

Швак Ігор Орестович

Спортивний суддя ІІ категорії, повноваження суддівства – 3 к.с.

Одеська ОФСТ

  Суддя походів ІІ к.с.



Учасники змагання

 



Керівник

Клуб, регіон

Район проведення

Термін проведення

Звітні матеріали

 

I категорія складності

 

1.

 Нечепоренко Андрій Станіславович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

 Україна - рівнинна частина (Харківська обл.)

04.07.2016 - 08.07.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440948221

GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ibqazouoqflxfwqy

Анонс: https://www.youtube.com/watch?v=4ZQZ08hU3yc

Програма Харків Online телебачення "ОТБ": https://www.youtube.com/watch?v=dVz5UuThgHE

Програма "Новини" телебачення "ОТБ": https://www.youtube.com/watch?v=kyvSa9Zec7A

Програма "Новини спорту" телебачення "ОТБ": https://www.youtube.com/watch?v=YVvbAkp11uk&t=5s

Програма "Спортнеділя" телебачення "ОТБ": https://www.youtube.com/watch?v=oFZe91zvGc8

Програма "Спортивний інтерес" телебачення Simon: https://www.youtube.com/watch?v=n2f61CJrNeM&t=2s

Слайд фільми: https://www.youtube.com/watch?v=2lY3a0BivXw та https://www.youtube.com/watch?v=FnI4GuF79fQ

Стаття "Спортсмени-інваліди здійснять велопохід по нормативам для звичайних спортсменів" в газеті "Вечірній Харків":

http://vecherniy.kharkov.ua/news/121375/

Стаття "Інваліди здійснили унікальний велопохід по нормативам звичайних спортсменів" в газеті "Вечірній Харків": http://vecherniy.kharkov.ua/news/121793/

Стаття "Учасники експериментального велопоходу стали об'єктом наукових досліджень" в газеті "Вечірній Харків": 

http://vecherniy.kharkov.ua/news/127554/



2.

 Тянькіна Олександра Павлівна

 Спортивний туристський клуб "Одеса" Одеської ОФСТ

 Україна - Карпати (Закарпатська обл.)

 05.05.2016 - 09.05.2016 р.

 Звіт: https://drive.google.com/file/d/0B_1S5l52MPaZTHNSR0Rwbk16bHM


3.

 Савчук Наталія Павлівна

 Клуб мандрівників "Вершина" м. Білгорода-Дністровського Одеської ОФСТ

 Молдова

 23.10.2016 - 27.10.2016 р.

 Звіт: https://drive.google.com/file/d/0B_1S5l52MPaZYmJ5Z2RfMDJxRlk

4.

 Носко Максим Андрійович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

 Україна - рівнинна частина (Харківська обл.)

 29.04.2016 - 02.05.2016 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440949512


5.

 Літвінов Ілля Вікторович 

 Харківський обласний туристсько-спортивний союз

 Україна - рівнинна частина (Черкаська та Кіровоградська обл.)

 03.07.2016 - 09.07.2016 р.

 Звіт: http://hotss.org.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=222:otchet-o-velopokhode-1-k-s-po-cherkasskoj-i-kirovogradskoj-obl-v-2016-godu&Itemid=173

6.

 Некрасов Сергій Андрійович

 Комунальний заклад "Центр туризму" Запорізької обласної ради

 Україна - рівнинна частина (Дніпропетровська та Запорізька обл.)

 26.04.2016 - 02.05.2016 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440949590


Фото: https://vk.com/doc233702867_440875249

Карта: https://vk.com/doc233702867_440973376

7.

Полевий Юрій Богданович

СЮТур м. Кам’янець-Подільський Хмельницька ОФСТ

Україна - рівнинна частина (Хмельницька та Чернівецька обл.)

22.06.2016 - 27.06.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440782353


Відеофільм: https://www.youtube.com/watch?v=PgeZifcgVJc

8.

Іванченко Ярослав Ігоревич

Центр туризму, крєзнавства та екскурсій учнівської молоді "Фортуна" м. Кривий Ріг Дніпропетровська ОФСТ

Україна - рівнинна частина (Дніпропетровська, Кіровоградська та Черкаська обл.)

08.06.2016 - 15.06.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440783145


Відеофільм: https://vk.com/video49252197_456239023

9.

Бойко Наталія Миколаївна

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

Україна - Карпати (Закарпатська, Івано-Франківськата та Львівська обл.)

23.08.2016 - 26.08.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440876759


GPS-трек: http://www.gpsies.com/mapFolder.do?id=79022

10.

Степанов Олександр Іванович

 Сєвєродонецький клуб спортивного туризму "Пілігрім" Луганської ОФСТ

Україна - рівнинна частина (Харківська, Сумська та Полтавська обл.)

30.04.2016 - 03.05.2016 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440914189

 

II категорія складності

 

1.

 Білашов Дмитро Валерійович

 Туристський клуб "Романтик" Одеської ОФСТ

 Україна - рівнинна частина (Одеська та Миколаївська обл.)

 02.05.2016 - 07.05.2016 р.

 Звіт: https://drive.google.com/file/d/0By9VMBIGbj0zSjhCQ3BSdVNoTEk

2.

 Коджебаш Владислав Федорович

 Спортивний туристський клуб "Одеса" Одеської ОФСТ

 Полісся (Україна, Білорусь)

 12.10.2016 - 16.10.2016 р.

 Звіт: https://drive.google.com/file/d/0B_1S5l52MPaZTGZSbHlneWt6V28

3.

 Носко Максим Андрійович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

 Україна - рівнинна частина (Одеська обл.)

 31.07.2016 - 10.08.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440949702

4.

 Ільченко Олександр Павлович

 Харківський обласний туристсько-спортивний союз

 Україна - рівнинна частина (Одеська обл.)

 07.08.2016 - 15.08.2016 р.

 Звіт: http://hotss.org.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=221:otchet-o-velopokhode-2-k-s-po-odesskoj-obl-v-2016-godu&Itemid=173


5.

Мартьянов Владислав Олександрович

Туристичний клуб Куйбишевської СЗОШ «Інтелект», комунальний заклад «Центр туризму» Запорізької обласної ради

Україна - рівнинна частина (Запорізька та Херсонська обл.)

20.06.2016 - 31.06.2016 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440784257


6.

Усенко Андрій Вікторович

Сумська ОФСТ

Ізраїль

05.11.2016 - 19.11.2016 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440845183


GPS-трек: http://www.gpsies.com/mapFolder.do?id=77007

7.

Трощенко Володимир Олександрович

Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Миколаївської області

Україна - рівнинна частина (Кіровоградська та Миколаївська обл.)

15.08.2015 - 24.08.2015 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440845625


8.

Бойко Юрій Володимирович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

Україна - Карпати (Чернівецька та Закарпатська обл.)

11.08.2016 - 22.08.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440876788


GPS-трек: http://www.gpsies.com/mapFolder.do?id=79021

9.

 Нечепоренко Андрій Станіславович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

 Україна - рівнинна частина (Кіровоградська та Миколаївська обл.)

 30.04.2016 - 06.05.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440947855

        
 
Відеофільм: https://www.youtube.com/watch?v=GQUnh4joylo

Відеофільм: https://www.youtube.com/watch?v=14WCdExhtoA&t=214s

Програма "Новини спорту" телебачення "ОТБ": https://www.youtube.com/watch?v=jk_yC_dz30M&t=6s

Програма "Спортнеділя" телебачення "ОТБ": https://www.youtube.com/watch?v=suRJXJfoSKQ&t=19s

Стаття "Харків'янин з компанією забрався на висоту чотири кілометри по бездоріжжю" в газеті "Вечірній Харків": http://vecherniy.kharkov.ua/news/119678/

10.

 Младьонов Павло Леонідович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської області

Україна - Карпати (Чернівецька, Івано-Франківська та Закарпатська обл.)

 19.06.2016 - 27.06.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440949919

        

 

III категорія складності

 

1.

 Літвінов Андрій Олександрович

 Спортивний клуб "РОСАВА" Білоцерківської міської федерації Київської обласної ФСТ

 Україна - рівнинна частина (Вінницька, Хмельницька, Чернівецька та Тернопільська обл.)

 03.06.2016 - 13.06.2016 р.

Звіт: https://vk.com/doc233702867_440253300


Фото: https://vk.com/doc233702867_440253329

2.

 Бочаров Владислав В’ячеславович

 Спортивний туристський клуб "Одеса" Одеської ОФСТ

 Толтри та Товтри (Молдова та Україна)

 30.04.2016 - 08.05.2016 р.

 Звіт: http://shatuny.esy.es/16/toltry.htm

3.

 Лєхан Людмила Іванівна

 Клуб мандрівників "Вершина" м. Білгорода-Дністровського Одеської ОФСТ

 Україна - рівнинна частина (Поділля)

 01.05.2016 - 10.05.2016 р.

 Звіт: https://drive.google.com/file/d/0B_1S5l52MPaZZGI2RDVWdjFKVmM

4.

 Щербаков Сергій Олександрович

 Кременчуцький міський клуб туристів Полтавської ОФСТ 

 Грузія

 08.08.2016 - 23.08.2016 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440785624

5.

Зайкін Олексій Володимирович 

 Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Миколаївської області

 Україна - рівнинна частина (Миколаївська та Херсонська обл.)

 16.07.2015 - 26.07.2015 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440845671


6.

 Младьонов Павло Леонідович

Спортивний клуб "Політехнік" НТУ "ХПІ" ФСТ Харківської обасті

 Балкани (Болгарія, Македонія та Албанія)

 06.09.2016 - 19.09.2016 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440949939

7.

 Олейнік Юлія Миколаївна

  Туристський клуб "Романтик" Одеської ОФСТ

 Україна - рівнинна частина (Луцька, Ровенська, Тернопільська, Львівська, Чернівецька та Хмельницька обл.)

 30.04.2015 - 11.05.2015 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440975452


GPS-трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=odezzbdhcdqrfdrw

8.

Гайденко Юлія Олексіївна

Спортивний туристський клуб "Одеса" Одеської ОФСТ

Грузія та Вірменія

01.10.2015 - 11.10.2015 р.

 Звіт: https://vk.com/doc233702867_440975521

Ĉ
Михаил Андреевич Дегтярь,
26 січ. 2017 р., 21:40
Ĉ
Михаил Андреевич Дегтярь,
27 січ. 2017 р., 05:27
Ĉ
Михаил Андреевич Дегтярь,
26 січ. 2017 р., 21:43
ĉ
Михаил Андреевич Дегтярь,
20 груд. 2016 р., 05:25
ĉ
Михаил Андреевич Дегтярь,
20 груд. 2016 р., 05:23
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
10 січ. 2017 р., 10:11
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
20 груд. 2016 р., 05:02
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
30 січ. 2017 р., 01:27
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
30 січ. 2017 р., 01:28
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
30 січ. 2017 р., 22:55
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
2 груд. 2016 р., 04:19
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
25 квіт. 2017 р., 02:50
Ċ
Михаил Андреевич Дегтярь,
25 квіт. 2017 р., 02:51
Comments