Журнал ЦМКК



Чемпіонат України з туристських спортивних походів  (ІІІ ранг) 

Перелік туристських спортивних походів (СП) 2016 року 

(з реєстраційного журналу колегії суддів змагань туристських спортивних походів - центральної маршрутно-кваліфікаційної комісії ФСТУ)  

 № МК ЦМКК  Федерація                                    Керівник  (ПІБ) Вид туризму, к.с. Район  СП Термін СП Кількість учасників Судді випуску СП Судді захисту СП Звітування Участь у ЧМ, Всеукраїнських змаганнях з СП
 01-Вд м. Київ (збірна) Корольков І.О. Водний, ІІІ, катамаран Східні Карпати 02.05-11.05 8 Каздобін К.О.
Бугайчук Ю.З.
Медінцев Є.С
 Каздобін К.О.
Бокман Є.А.
Медінцев Є
 16.05.16 
 02-В м. Київ  Куконеску Р.М. Велосипедний V Туреччина, Качкар 01.06 -20.06 4 Соколов В.А.
Васильєв Ю.К.
Кривошеєв В.
   
 03-Вітр м. Київ Пасічник Р.В Вітрильний, І р. Дніпро, Київщина 30.04
9.05
 13 Каздобін К.О.
Петущак В.Д.

   
 04-П Київська ОФСТ Шульга О.В. Пішохідний, V Грузія 01.08
22.08
 7 Дегтря М.А
Вільнер В.Б.
Медінцев Є.С
   
 05-В  м. Київ (збірна) Юдкович О.В. Велосипедний ІІ Нідерланди, Бельгія 24.07 09.08 8 Юхименко Д.І.
Соколов В.А.
Шумілов О.А.
   
 06-В Одеська ОФСТ
(збірна)
 Буз В.М., Романов М.М. Велосипедний, VІ   Грузія, Туреччина 27.07 16.08 5 Дегтяр М.А.
Певцов Д.
Васільєв Ю.К.
   
 07-Вд Вінницька ОФСТ Марковський А.Ф.
Іванова М.П.
 Водний VІ Королівство Норвегія 17.07
10.08
 8 Каздобін К.О.
Дегтяр М.А.
Бугайчук Ю.З.
   
 08-Вітр Дніпропетровська ОФСТ Бересток Г. Г Вітрильний, І Чорне море 25.06
2.07
 12 Каздобін К.О
Петущак В.Д.
   
 09-В Полтавська ОФСТ Попов В М. Велосипедний, VІ   Грузія, Туреччина 09.07
31.07
 4 Юхименко Д.І.
Певцов Д.
Соколов В.А.
   
 10-Вд Черкаська  ОФСТ Корольков І Водний IV Швеція 30.07 25.08 9 Каздобін К Бокман Є
Бугайчук Ю.
   
 11-Вд Хмельницька ФСТ Ващук Д.Водний V  Норвегія  19.07 15.08 8  Каздобін К Бокман Є
Бугайчук Ю.
   
 12-Авто м. Київ Наровлянська М. Авто ІІІ Західна Україна 30.07 10.08 2 Шляховий В. Ступніков Є.
Полохін В.
   
 13-Авто Чернівецька ФСТ Іващенко І Авто ІІ Західна Європа30.06 11.07 2  Шляховий В. Ступніков Є.
Полохін В.
   
 14-Мото м. Київ Марасін О.Мото IV  Карпати10.08-23.08  2Дегтяр М. 
Шляховий В. Ступніков Є.
   
 15-В Сумська ФСТ Усенко А. Велосипедний ІІ Ізраїль 05.11-17.11 8 Юхименко Д. Соколов В.   
 16 -Вітр м. Київ Кравченко С.М. Вітрильний VI Чорне, Мармурове, Егейське Серед-земне моря Ту-реччина  03.08-10.09  6Петущак В
Рагулін А.  
   
 17-Авто Одеська ОФСТ Ступніков Є Авто ІV Карпати 03.08-18.08 8 Шляховий В
Полохін В.
   
 18- АМ м. Київ Колбут О Авто ІІІ Західна Європа  2 Полохін В.
Ступніков Є.
   
 19-Вітр Харківська ФСТ Антонов Є.Вітрильний ІІІ  Північно-Західна акв. Чорного моря 21.08 29.08 9 Петущак В.
Рагулін А.
Іванов В.
   
 20-Вітр Луганська ФСТ Ляшко Є. Вітрильний ІІІ  Чорне море  21.08 29.08 10  Петущак В.
Рагулін А.
Іванов В.
   
 21-Вітр Житомирська ФСТ Лук'янов В. Вітрильний ІІІ  Чорне море  21.08 29.08 3  Петущак В.
Рагулін А.
Іванов В.
   
 22-Вітр Київська ОФСТ Бобошко Д. Вітрильний І  Чорне море  21.08 25.08 2  Петущак В.
Рагулін А.
Іванов В.
   
 23-Вітр Одеська ОФСТ Косинський О. Вітрильний ІІІ  Чорне море  21.08 29.08 9  Петущак В.
Рагулін А.
Іванов В.
   
 24-Вітр Чернігівська ОФСТ Кириченко В. Вітрильний ІІ  Чорне море  21.08 27.08 4  Петущак В.
Рагулін А.
Іванов В.
   
 25-АМ Дніпропетровська ОФСТ Полохін В. Мото (мопеди) І Дніпропетровська, Кіровоградська обл. 10.06-14.06 4 Ступніков Є., Шляховий В.   
 26-АМ м. Київ Марасін О.Б. Авто ІІ Карпати 10.09-17.09 2 Ступніков Є., Шляховий В.   
 27-АМ м. Київ Дробязко Т.К. Мото ІІ Малайзія 12.01-23.01 2 Ступніков Є. Шляховий В.   












Чемпіонат України з туристських спортивних походів   (ІІІ ран

Перелік туристських спортивних походів 2015 року 

(з реєстраційного журналу колегії суддів змагань туристських спортивних походів - центральної маршрутно-кваліфікаційної комісії ФСТУ)  


 № МК
ЦМКК
 Федерація
 Керівник
(ПІБ)
Вид туризму, к.с. Район походу Терміни походу Кількість учасників Судді випуску СП Судді захисту СП Звітування 
 01-В/15 Одеська Буз В.М велосипедний, 4 Карпати 01.05-13.05 5
Дегтяр М.,
Проценко Д.,
Зорін Г.,
Васільєв Ю. 
Каздобін К.
Проценко Д.
Юхименко Д. 
16.11.15
Зарахований
 4 к.с. 
 02-Вд/15 Київська Воронков Ю.М. водний, 6  Грузія 26.04-16.05 8 Дегтяр М.,
Каздобін К.,
Бугайчук Ю.
Каздобін К.
Бокман Ю. 
16.11.15
Зарахований 
6 к.с. 
 03-АМ/15 м.Київ Марасін О.М.автомобільний, 2 Карпати 01.05-07.05 2Шляховий В.,
Полохін В. 
Шляховий В.,
Полохін В.  
лютий 2016 р 
зарахований ІІ к.с.
 04-АМ/15 м.Київ Марасін О.М. мотоциклетний, 3 Полісся 01.08-09.08 2Шляховий В.,
Полохін В. 
Шляховий В.,
Полохін В.   
лютий 2016 р 
зарахований ІІІ к.с. 
 05-Г/15  м.Київ Келін О. гірський УІ Памір 17.07-29.08 10 Дегтяр, Литвиненко Михацький Дегтяр, Литвиненко Михацький лютий 2016 р 
зарахований  УІ к.с. 
 06-Г/15 Київська Янчевський О. гірський УІ Півд. Памір 25.07-23.08 9 Дегтяр, Литвиненко Михацький  Дегтяр, Литвиненко Михацький лютий 2016 р 
зарахований  У к.с. 
 07-Вітр/15 Київська Видолоб М.вітрильний І  Канівське водосховище 19.06-25.06 8 Каздобін К. 
Петущак, Соколов, 
 Каздобін К.
Петущак В.
Соколов В.
 16.11.15
Зарахований 
1 к.с. (без захисту розрядів)
 08-АВ/15 м.Київ Наровлянський О.Д. автомобільний, 3 Україна, Белорусія Росія 06.07-22.07 2 Полохін, Ступніков, Соколов  
 09-В/15Луганська  Іванов О.велосипедний У  Карпати 28.07-13.08 4 Юхименко, Соколов Зорін   Дегтяр М.
Юхименко Д., Соколов В. 
 19.10.2015
Зарахований 5 к.с.
 10-Вд/15 Вінницька Іванова М.  водний У Словенія 07.08-27.08 8Каздобін, Бугайчук Каздобін К
Бугайчук Ю.
  січень 2016 р 
зарахований  У к.с. 
 11-В/15 Харківська Каніщев Є.О.,
Могиленец І.І.
 велосипедний УІ /ІУ /І Тянь-Шань,
Киргизстан
 30.07-22.08 4/1/2 Васильєв Ю, Юхименко Д. Васильєв Ю
Юхименко Д
 січень 2016 р 
зарахований  УІ /ІУ/І к.с. 
 12-В/15 Дніпропетровська Козінов С.,  Велосипедний, УІ Cхідний Казахстан 2-25.08 6 Певцов Д., Юхименко Д., Буз В. Певцов Д.
Юхименко Д
Буз В
18.12.15
Зарахований 6 к.с.
 13-В/15 Луганська Вертеленко О. Велосипедний, У Карпати 9-24.08 4 Юхименко Д.,
Буз В
 Дегтяр М.
Юхименко Д., Соколов В. 
 19.10.2015
Зарахований 5 к.с.
 14-В/15 м. Київ Сахно А. Велосипедний, У Грузія, Туреччина 06.09-27.094 Певцов Д.,
Юхименко Д
 Дегтяр М.
Буз.В.
Певцов Д.
 16.11.15
Зарахована 5 к.с.
 15-АМ/15  м. Київ Моянська Т. автомобільний, ІІ Ісландія 07.09-20.09 4 Шляховий В., Полохін В. Шляховий В., Полохін В. лютий 2016 р 
зарахований ІІ к.с.
 16-Вд/15 ХмельницькаВащук Д  водний, УІ? Грузія 04.10-20.04 8 Каздобін К., Марковський А.,
Бокман Ю.
 Каздобін К.
Марковський А
Бокман Ю
 19.01.16
Зарахований 6 к.с.
 17-АМ/15 Львівська Павлишин Р. комбінований:автомобільний ІІ, пішохідний І, водний н/к Монтенегро 14.09 -28.09          7 Полохін В., Соколов В. Вільнер В.  не звітував
 18-АМ/15 м Київ Колбут мотоциклетний Європа  2 ПолохінВ., Шляховий В.  ПолохінВ., Шляховий В. 19.01.16
Зарахований ІІ к.с.
  19-АМ/15 Дніпропетровська Полохін В. мотоциклетний (скутери) І Україна 22-27.06 4 Шляховой В., Цвєткова С.ДегтярМ.А.
 Шляховой В., 
 19.01.16
Зарахований І к.с.
  20-АМ/15  Дніпропетровська  Полохін В  мотоциклетний ІУКарпати 22-27.07 4  Шляховой В., Ступніков С. ДегтярМ.А.
 Шляховой В., Ступніков С.
 23.04.16
Зарахований ІУ к.с.
 21-АМ м. Київ Мостова І.З Мото І Україна, Румунія, Болгарія, Туреччина 13.06-17.06 2  Шляховой В., Ступніков С. ДегтярМ.А.
 Шляховой В., Ступніков С.
 21.12.16
Зарахований І к.с.
 22-АМ/15 м. Київ Мостова І. З. Мото ІІ Туреччина 24.06-29.06 2 Шляховой В., Ступніков С. ДегтярМ.А.
 Шляховой В., Ступніков С.
 21.12.16
Зарахований ІІ к.с.



Чемпіонат України зі спортивного туризму (спортивні туристські походи, включаючи тематичні: - з нагоди 200-річчя від дня народження

Т.Г. Шевченка; - з нагоди 70-річчя визволення України у ВВВ 1941-45 рр) (ІІІ ранг)

Перелік туристських спортивних походів 2014 року

(з реєстраційного журналу

колегії суддів змагань туристських спортивних походів - центральної маршрутно-кваліфікаційної комісії ФСТУ) 

 

№ МК ЦМКК

Федерація

Керівник (ПІБ)

Вид туризму, к.с

Район походу

Термін походу

Кількість чоловік

Судді випуску СП

Судді захисту СП

Звіту-вання

01-Л/14

Луганська

Нещерет Андрій Анатолійович

Лижний 3 ст

Луганська обл.

27.02-3.03

10

Триліс В.

Абрамов В.

Триліс В

19.12.14

02-АВ/14

Миколаївська

Федотов Андрій Ігорович

Мотоциклетний І

Південна Україна

01.05-6.05

4

Соколов В.

Шляховий В

Полохін В.

 

 

03-В/14

Чернівецька

Княгницький Микола Іванович

Велосипедний, ІІ

Україна-Молдова

01-05.05.

5

Соколов В.

Юхименко  Д.

Каздобін К.

Cоколов В.

Певцов Д.

Зорін Г

19.05.

2014

04-АВ/14

Київська міська

Наровлянська Марина Данилівна

Автомобільний ІІ

Західна Україна

25.04-4.05

2

Соколов В.

Полохін В.

Зорін Г.

 

16.03.2015 

05-В/14

Київська обласна

Нестеренко Інна Юріївна

Велосипедний ІУ

Українські Карпати

01.05-17.05

7

Соколов В.

Буз В.

Дегтяр М

Дегтяр М

Буз В.

Певцов Д.

17.11.14

06-АВ/14

Київська міська

Моянська Тетяна Валеріївна

Автомобільний ІІ

Західна Україна

18.04-22.04

6

Дегтяр М.

Полохін В.

Зорін Г.

 

16.03.2015  

07-ГЕ/14

Київська міська

Рябуха Сергій Миколайович

Гірський МГ експериментальний ІІ

Українські Карпати

01.05-10.05

11

Дегтяр М.А.

Литвиненко В.П.

Шкляр І.

Литвиненко В

Дегтяр М.

20.10.14

08-ГЕ/14

Київська міська

Бузулук Андрій Володимирович

Гірський МГ експериментальний І

Українські Карпати

01.05-10.05

13

Дегтяр М.А.

Литвиненко В.П.

Шкляр І.

Дегтяр М.

10.06.

2014

09-ГЕ/14

Київська міська

Шевченко

Антін Валерійович

Гірський МГ експериментальний І

Українські Карпати

26.04-04

.05

7

Дегтяр М.А.

Литвиненко В.П.

Шкляр І.

Дегтяр М.

10.06.

2014

10-В/14

Херсонська

Волков Олександр Леонідович

Велосипедний ІІІ

Херсонська обл.

26.04-07.05

9

Соколов В.А.

Буз В.М

Зорін Г.Г.

Юхименко Д.

Буз В.

Зорін Г.

20.10.14

11-В/14

Чернівецька

Княгницький Микола Іванович

 

Велосипедний ІІІ

Румунія

30.06-11.07

6

Каздобін К.

Певцов Д.

Зорін Г.

Соколов В. Юхименко Д. Каздобін К.

20.10.14

12-В/14

Чернівецька

Кілінський

Олег

Іванович

Велосипедний ІІ

Україна

19.05-27.05

8

Дегтяр М.

Певцов Д.

Зорін Г.

 

 

13-В/14

Сумська

Усенко Андрій Вікторович

Велосипедний ІІ

Українські Карпати

02.05-10.05

4

Соколов В.А.

Зорін Г.Г.

Попов В.

Проценко Д.

Юхименко Д Каздобін К

20.10.14

 

14-Г/14

 

Харківська

Моренко Сергій

Гірський УІ

Центральний Кавказ

21.06-30.07

9

На маршрут вийшло 8

Дегтяр М.

Борискин В.

Надененко А.

Литвиненко В.

Шкляр І.

 Дегтяр М.

Борискин В.

Надененко А.

Литвиненко В.

Шкляр І.

16.03.2015  

 

15-В/14

 

Чернівецька

Сандул Дмитро Вікторович

Велосипеднний ІІ

Західна Україна

14.06-21.06

5

Каздобін К.

Соколов В.

Зорін Г.

Каздобін К.

Буз В.

Зорін Г.

03.08.14

 

16-Сп/14

 

Полтавська

Тимошевська Юлія Віталіївна

Спелео І к.с.

Західна Україна

22.06-7.07

10

Каздобін К. Мусіяченко С

Стефанішин І.

Дегтяр М.

МусіяченкоС. Стефанішин І.

30.12.14

17-В/14

Харківська

Голубєв Олександр Володимирович

Каніщев Є.О.

Велосипеднний УІ к.с.

Арменія, Грузія, Росія

7.07-28.07

6

Дегтяр М.

Васильєв Ю.

Соколов В.

Буз.В 

Соколов В.

Дегтяр М.

23.02.2015 

18-Вд/14

Хмельницька

Ващук Дмитро Петрович

Водний У к.с. з елементами УІ к.с.

Норвегія

26.07-21.08

14

Каздобін К., Марковський А, Бокман Є.. Бугайчук Ю.

 Каздобін К.,  Бокман Є.. Бугайчук Ю.

16.02.2015 

19-Г/14

Одеська

Чайковський Ростислав

Гірський УІ к.с.

Центр.Тянь-Шань

23.07-24.08

6

Дегтяр М.

Рипа М.

Михацький О

Литвиненко В

Янчевський О

 

 

20-Г/14

Запорізька

Беззубов М.М.

Гірський УІ к.с.

Тянь-Шань

09.08-02.09

7

Дегтяр М.

Михацький О

Литвиненко В

Янчевський О

 

Зійшов з дистанції 

21-В/14

Хмельницька

Полевий Юрій Богданович

Велосипедний ІІІ к.с.

Західна Україна

04-16.08

9

Юхименко Д., Проценко Д.,

Зорін Г.

Каздобін К Проценко Д

Зорін Г.

17.11.14

22-Г/14

Полтавська

Сердюк Ігор Олександрович

Гірський ІІІ к.с.

Північний Тянь Шань

24.07-14.08

6

Литвиненко В..

 Ріпа М.,

Самуся С.

 

 

23-АВ/14

Дніпропетровська

Полохін Володимир

Мотоциклетний ІУ к.с.

Карпати

29.07-11.08

4

Шляховий В., Соколов В., Юхименко Д.


Зійшов з дистанції 

24-АМ/14

М. Київ

Наровлянський Олександр

Автомобільний ІІ к.с.

Українське, Білоруське полісся

28.07-9.08

2

Каздобін К.. Шляховий В.. Полохін В.

 

16.03.2015 

25-Вд/14

Київська

Воронков Юрій

Водний У к.с.

Алтай

18.08-06.09

8

Каздобін К.

Бокман Є.

Бугайчук Ю.

 Каздобін К.

Бокман Є.

Бугайчук Ю.

16.03.2015 

26-В/14

М. Київ

Сахно Андрій

Велосипедний У к.с.

Румунія     

09-25.08

7

Юхименко Д.,

Проценко Д.,

Зорін Г.

Юхименко Д.

Буз В.

Васильєв Ю

20.10.14

 

27-В/14

 

Чернівецька

Сандул Дмитро Вікторович

Велосипедний ІІІ к.с

Західна Україна

23-31.08

5

Каздобін К.

Буз В.

Зорін Г.

Дегтяр М.

Буз В.

Соколов В.

08.12.14

 

28-АМ/14

 

 

М. Київ

Колбут Олександр

Мотоциклетний ІІІ к.с.

Балтійське коло

17-29.06

2

Каздобін К.. Шляховий В.. Ліщенко С.

 Дегтяр М.

Шляховий В.

Полохін В.

23.02.2015 

 

29-АМ/14

 

 

М. Київ

Кривенко Олександр

Мотоциклетний ІІІ к.с.

Західна Україна

01-08.06

2

Каздобін К.. Шляховий В.. Ліщенко С.

 Дегтяр М.

Шляховий В.

Полохін В.

23.02.2015  

30-АМ/14 М. Київ Кривенко Олександр Мотоциклетний ІІІ к.с. Якутія-Магадан 26.08-4.09 2 Каздобін К.. Шляховий В.. Ліщенко С. Дегтяр М.

Шляховий В.

Полохін В.

 23.02.2015 

Чемпіонат України  зі спортивних туристських походів (III ранг) 2013 р.

Перелік туристських спортивних походів 2013 року

(з реєстраційного журналу

колегії суддів змагань туристських спортивних походів - центральної маршрутно-кваліфікаційної комісії ФСТУ)  

 

№ МК

Федерація

Керівник (ПІБ)

Вид туризму, к.с

Район походу

Термін походу

Кількість чоловік

Звітування

01-ГЕ/13

Хмельницька

Данченко Є.М.

Гірський експер.  н/к з ел-ми   II к.с.

Карпати

04.-11.02 2013

10

 Зійшов з дистанції

02-ГЕ/13

Хмельницька

Волошин О.С.

Гірський експер.  н/к з ел-ми   II к.с.

Карпати

04.-11.02 2013

11

 Зійшов з дистанції

03-ГЕ/13

Хмельницька

Загоруйко Ю.М.

Гірський експер.  н/к з ел-ми   II к.с.

Карпати

04.-11.02 2013

14

Зійшов з дистанції 

04-ГЕ/13

Хмельницька

Строна О.М.

Гірський експер.  н/к з ел-ми   II к.с.

Карпати

04.-11.02 2013

16

 Зійшов з дистанції

05-Сп/13

Дніпропетровська

Тамаров О.В.

Спелео II к.с.

Крим

22.-28.02 2013

8

+

06-ГЕ/13

м. Київ

Куконеску Р.М.

Гірський експер.  

II к.с.

Карпати

22.-28.02 2013

6

 

07-В/13

Одеська

Проценко Д.О.

Велосипедний V к.с.

Карпати

01-15.05 2013

4


08-В/13

Чернівецька

Кілінський О.І.

Велосипедний 

IV к.с.

Карпати

26.09-09.10 2013

7

 

09-Вітр/13

Дніпропетровська

Дикий О.В.

Вітрильний  I к.с.

Р. Дніпро

11-14.04 2013

11

+

10-ГЕ/13

м. Київ

Галицький Д.О.

Гірський експер.  

II к.с.

Карпати

01.-11.05 2013

6

+

11-ГЕ/13

Одеська

Герасимьяк Г.Р.

Гірський експер.  

I к.с.

Карпати

28.04.-07.05 2013

11

 

12-Сп/13

Полтавська

Дрижирук О.М

Спелео I к.с.

Крим

30.04.-06.05 2013

14

 

13-ГЕ/13

м. Київ

Жердочкін А.В.

Гірський експер.  

II к.с.

Карпати

01.05.-11.05 2013

10

+

14-ГЕ/13

м. Київ

Грабець Б.Б.

Гірський експер.  

II к.с.

Карпати

01.-11.05 2013

13

+

15-ГЕ/13

м. Київ

Гаркович Н.В.

Гірський експер.  

II к.с.

Карпати

27.04-09.05 2013

10

+

16-В/13

Чернівецька

Злей Г.М.

Велосипедний  

 III к.с.

Південь України, Крим

18.06-28.06 2013

11


17-В/13

Чернівецька

Іващенко І.Г.

Велосипедний  

  IV к.с.

Західна Україна

29.09-07.10 2013

4

 

18-Сп/13

м. Київ

Пазюк М.М.

Спелео  I к.с.

Крим, Карабі

13.07-21.07 2013

11


19-В/13

Дніпропетровська

Козінов С.В.

Велосипедний 

VI к.с.

Гімалаї

31.07-30.08

8

Зійшов з дистанції

20-Вітр\13

Луганська

Короткіх Є.Г.

Парусний VI к.с.

Середземне море

27.07-18.08 2013

6

Зійшов з дистанції

21-АМ/13

Дніпропетровська

Полохін В.Г.

Автомото

III к.с.

Крим

12.06-22.06 2013

3


22-В/13

Чернівецька

Кантимир І.Т.

Велосипедний 

IV к.с.

Західна Україна

26.09-07.10 2013

4

 

23-В/13

Хмельницька

Полевий Ю.Б.

Велосипедний 

II к.с.

Західна Україна

21.07-29.07 2013

8

+

24-Г/13

Сумська

Зігунов В.М.

Гірський  IV к.с.

Ц. Кавказ

27.06-10.07 2013

10

 +

25-Вітр\13

Луганська

Круглих Ю.А.

Парусний V к.с.

Азовське-Чорне море

09.07-10.08 2013

8


26-Вітр/13

Дніпропетровська

Литвяк Д.Ю.

Вітрильний  I к.с.

Р. Дніпро

22-30.06 2013

11


27/13

Київська обл.

Зорін Г.Г.

Велосипедний 

V к.с.

Грузія

30.07-25.08 2013

6

 +

28-Вд/13

Вінницька

Ярмоленко І.Г

Водний V к.с.

Росія Сх.Саян

26.07-20.08 2013

6


29-Вд/13

Вінницька

Марковський А.Ф.

Водний   IV к.с. з ел-ми  VI к.с.

Королівство Норвегія

27.07-15.08 2013

6

 +

30-В/13

Дніпропетровська

Іванченко Я.

Велосипедний 

VI к.с.

Півн..Ц Кавказ

28.07-20.08

5 (4)

 +

31-В/13

Луганська

Вертеленко О.Г.

Велосипедний 

V к.с.

Грузія, Арменія

29.07-14.08

4

 +

32-Вітр/13

АР Крим

Будникова Л.І.

Вітрильний

I к.с.

Карелія

16.07-28.07

4

 +

33-В/13

Одеська (збірна)

Буз В.М.

Велосипедний 

V I к.с.

Киргизстан. Алай. Зах.Тянь-Шань

16.08-28.08

5 зараховано 4

 +

34-В/13

Миколаївська (збірна)

Ушаков О.В.

Велосипедний 

V к.с.

Грузія, Арменія 

01.08-18.08

7

 

35-В/13

Харківська

Каніщев Є.О.

Велосипедний 

V I к.с.

Памиро Алай. Таджикістан

08.08-28.08

5

 +

36-П/13

м. Київ

Моянська Т

Пішохідний 

V I к.с.

Півн.Сх Памир, Таджикістан

28.07-24.08

7

 

37-Вд/13

Київська

Воронков Ю.М.

Водний 

V I к.с.

Грузія

18.08-06.09

12


38-Г/13

Дніпропетровська

Казаков В.Л.

Гірський

III  к.с.

Ц Кавказ,

26.07-11.08

12

Зійшов з дистанції 

39*-Г/13

м. Київ

Шинкевич М.К.

Гірський

II  к.с.

Ц Кавказ, Грузія

14.07-27.07

6


39-Г/13

м. Київ

Волкова Н.

Гірський

V I  к.с.

Памір

21.07-27.08

9

40-В/13

Київська

Шульга О.В.

Велосипедний 

V к.с.

Західна Європа

01.08.13-20.08.13

4(3)

Знятий зі змагань + 

41-АМ/13

Запорізька

Сокол С.

Авто-мото  I к.с.

Західна Україна 

14.07-21.07

2

+

42-АМ/13

Запорізька

Волошин П.В.

Авто-мото  II  к.с.

Півд, півн. Америк

30.01-15.05

2

+

43-Вд/13

Полтавська

Павлюк О.В.

Водний  V  к.с.

Росія, Алтай

25.07-23.08

6

 +

 44-АМ/13 Київська міська Вільнер В.
 Авто-мото  
I к.с.
 Україна, Одеська обл. 13.09-16.09
 2
 +
 45-В/13 Луганська Іванов О.В.
 Велосипедний  Y к.с
 Крим
 04.11-21.11 6 +
 46-АМ/13 АР Крим Пуртов В Авто-мото  
I к.с.
 Україна, Крим 05.11-10.11 2     +
 47-Л/13Луганська
 Кіяшко Г.Т.
 Лижний 3 ст.
 Південна Слобожанщина
 02.01.14-09.01.14
 9 зійшов з дистанції
 48-Л/13 Київська обл.
 Шульга О.В.
 Лижний ІУ к.с.
 Карпати 28.12.13-15.01.14 6 +
 49-ГЕ/13 Київська міська Павлов О.В
 Гірський експ. І к.с.
 Крим 28.12.13-7.01.14 5 
 50-ГЕ/13 Київська міська Саков Р.П.
 Гірський експ. І к.с. Крим 28.12.13-01.01.14 14     +
 51-ГЕ/13 Київська міська Козлик О.В.
 Гірський експ. І к.с. Крим 28.12.13-06.01.14 17 +
 52-ГЕ/13 Київська міська Ткачик Р.Ю.
 Гірський експ. н/к з ел-ми 
І к.с.
 Карпати 03.01.14-07.01.14 10 +
  53-ГЕ/13 Київська міська Дубок А.П.
 Гірський експ. І к.с. Крим 28.12.13-7.01.14 16 +
 54-АМ/13 Київська міська Колбут О.П.
 Авто-мото  
I к.с.
 Західна Європа
 05.10.13-10.10.13 2 +
 54-АМ/13 АР Крим
 Мельніков В.А.Автомобільний 

  IY к.с.

 Росія 05.07.13-20.07.13 4 +




 

Чемпіонат України  зі спортивних туристських походів (III ранг) 2012 р.

Перелік туристських спортивних походів 2012 року

(з реєстраційного журналу колегії суддів змагань туристських спортивних походів - центральної маршрутно-кваліфікаційної комісії)

№ МК

Федерація

Керівник (ПІБ)

Вид туризму, к.с

Район походу

Термін походу

Висновок

Звіту-вання

01-АМ/12

Запорізька обласна

Панюк К.К.

Автомото  I к.с.

Україна

25.01 –

31.01

Випуск на маршрут

+

1 місце ЧУ

02-АМ/12

Запорізька обласна

Цикін Д.С.

Автомото  I к.с.

Україна

25.01 –

31.01

Випуск на маршрут

Зійшов з маршруту

03-ГЕ/12

Київська міська

Хімін А.О.

Гірський експериментальний  I к.с.

Карпати

21.01 –

01.02

Випуск на маршрут

 

04-Л/12

Рівненська обласна

Кошелєв Ю.

Лижний IY к.с.

Карпати

29.01 -11.02

Не допуще-ний

Знятий зі змагань

05-ПЕ/12

Київська міська

Полієнко С.В.

Пішохідний експериментальний  II  к.с.

Карпати

28.01-05.02

Не допуще-ний

Знятий зі змагань

06-Л/12

Київська обласна (збірна)

Ковтун В.Д.

Лижний  Y к.с.

Кольський п-в

13.02-06.03

Випуск на маршрут

+

07-Л/12

Київська обласна

Триліс В.

Лижний III  к.с.

Крим

09.02-21.02

Випуск на маршрут

+

08-В/12

Луганська обласна

Іванов О.В.

Велосипедний  Y к.с.

Крим

19.03-05.04

Випуск на маршрут

Зійшов з маршруту

09-Гм/12

Хмельницька

Сечко Сергій

н/к з ел-ми   II к.с.

Карпати

22.02-29.02

Випуск на маршрут

+

10-В12

Чернівецька обласна

Кантимир І.Т.

Велосипедний  III к.с.

Крим

20.05-30.05

Випуск на маршрут

+

11-Гм/12

Хмельницька

Загоруйко Ю..М.

н/к з ел-ми   II к.с.

Карпати

22.02-29.02

Випуск на маршрут

+

12-АМ/12

Київська міська

Марасін О.Б.

Мото  I к.с.

Україна

05.04-09.04

Випуск на маршрут

+

13-Гм/12

Київська міська

Ткачик Р.Ю.

Гірський, МГ  I к.с.

Карпати

28.04-06.05

Випуск на маршрут

+

14-Вд/12

Хмельницька

Мельник О.Є.

Водний   IY к.с.

Карпати

12.04-25.04

III к.с. ускладнена

 

15-АМ/12

Київська міська

Бєлозерських С.О

Мото  I к.

Україна-Крим

03.05-08.05

Випуск на маршрут

 

16-Гм/12

Київська міська

Цветнов О.А.

Гірський, МГ  I к.с.

Карпати

29.04-08.05

Випуск на маршрут

 

17-АМ/12

Київська міська

Корбут О.П.

Мото   II к.с.

Україна-Гру- зія-Турція-Румунія- Україна

25.06-30.06

Випуск на маршрут

+

18-Г/12

Донецька обласна

Потребич О.А.

Гірський  YI к.с.

Центральний Кавказ

25.07-20.08

Випуск на маршрут

Знятий зі змагань

19-П/12

Сумська обласна

Шкура В.М.

Пішохідний  Y к.с.

Гірський Алтай

21.07-12.08

Випуск на маршрут

+

20-В/12

Полтавська обласна

Попов В.М.

Велосипедний YI к.с.

Східна Турція

15.06-03.07

Випуск на маршрут

+

21-Вд/12

Вінницька обласна

Марковький А.Ф.

Водний  YI к.с.

Гірський Алтай

01.08-24.08

Випуск на маршрут

+

22-Г/12

Київська міська

Саприкін Євген

Гірський  II к.с.

Норвегія

20.07-01.08

Випуск на маршрут

 

23-Г/12

Київська міська

Горпенюк М.Б.

Гірський  II к.с.

Норвегія

 

03.08-18.08

Випуск на маршрут

+

24-В/12

Хмельницька

Полевий  Ю.Б.

Велосипедний  I к.с.

Поділля

24.06-29.06

Випуск на маршрут

+

25-В/12

Миколаївська

Зайкін О.В.

Велосипедний  

III к.с.

Крим

15.07-26.07

Випуск на маршрут

+

26-П/12

Миколаївська

Трощенко В.О.

Пішохідний

Y к.с.

Західний Саян

24.07-15.08

Випуск на маршрут

+

27-Г/12

Одеська

Рипа М.Д

Гірський  YI к.с.

Грузія Ц.Кавказ

17.07-12.08

Випуск на маршрут

+

28-Пар/12

Донецька

Єременко О.О.

Парусний  Y к.с.

Чорне море-Дніпро

20.07-9.08

Випуск на маршрут

+

29-Пар/12

Луганська

Рагулін А.Є.

Парусний  Y к.с.

Дніпро -Чорне море

20.07-15.08

Випуск на маршрут

+

30-АМ/12

АР Крим

Мельніков В.А.

Автомобільний  Y к.с.

Росія-  Казахстан- Киргізія-

05.07-22.07

Випуск на маршрут

+

31-В/12

Чернівецька

Злей Г.М.

Велосипедний  

II к.с.

Західна Україна

17.07-25.07

Випуск на маршрут

+

32-В/12

Дніпропетровська

Козінов С.В.

Велосипедний  

YI к.с.

Киргізія (Тянь Шань)

18.08-10.09

Випуск на маршрут

+

33-В/12

Одеська

Буз В.М.

Велосипедний  

Y к.с.

Узбекістан

10.08-29.08

Випуск на маршрут

Знятий зі змагань

34-АМ/12

Збірна: Україна, Росія

Мельніков В.А.

Автомобільний  IY к.с.

Росія-  Монголія

24.07-09.08

Випуск на маршрут

+

35-П/12

Вінницька

Василевський В.Б.

Комбінований: пішохідний-водний

Приполярний Урал

01.08-22.08

Випуск на маршрут

 

36-АМ/12

Дніпропетровська

Полохін В.Г.

Мото  III к.с.

Карпати

01.08-11.08

Випуск на маршрут

+

37-В/12

Дніпропетровська

Буряк В.І.

Велосипедний  

YI к.с.

Північний Кавказ

02.08-20.08

Випуск на маршрут

+

38-Вд/12

Хмельницька

Ващук Д.П.

Водний (к) YI к.с.

Грузія, Ц.Кавказ

15.08-9.08

Випуск на маршрут

 

39-Г/12

Київська міська

Келін О.Л.

Гірський YI к.с.

Таджикістан, Ц., Півн. Памир

04.08-25.08

Випуск на маршрут

 

40-В/12

Харківська

Васильєв Ю.К.

Велосипедний  

YI к.с.

Кавказ

16.07-06.08

Випуск на маршрут

 

41-Вд/12

Київська обласна

 Воронков Ю.М.

Водний (к) Y к.с.

Росія (Чуя, Катунь)

07.07-26.07

Випуск на маршрут

 +

42-АМ/12

Запорізька

Панюк К.К.

Автомото  I к.с.

Україна

30.07 –

05.07

Випуск на маршрут

+

43-АМ/12

Київська міська

Кривенко ОО

Автомото  I к.с.

Росія-Киргізія

18.08-2608

Випуск на маршрут

+

44-В/12

Київська обласна

 Зорін Г.Г.

Велосипедний Y к.с.

Карпати

01.09-17.09

Випуск на маршрут

+

45-В/12

Луганська обласна

 Вертеленко О.Г.

Велосипедний  I Y к.с.

Північно-Західний Кавказ

09.09-23.09

Випуск на маршрут

+

46-ГЕ/12

Київська міська

Жердочкін Артем Вікторович

Гірський експериментальний  I к.с.

Крим

29.12.12 -06.01.13

Випуск на маршрут

+

47-ГЕ/12

Київська міська

Гаркович Надія Василівна

Гірський експериментальний  I к.с.

Крим

28.12.12 -05.01.13

Випуск на маршрут

+

48-ГЕ/12

Київська міська

Шинкевич Микола Костянтинович

Гірський експериментальний  I к.с.

Крим

29.12.12 -05.01.13

Випуск на маршрут

+

49-ГЕ/12

Київська міська

Грабець Богдан Богданович

Гірський експериментальний  I к.с.

Крим

29.12.12 -06.01.13

Випуск на маршрут

+

50-Сп/12

Дніпропетровська

Тамаров Олег Васильович

Спелеологічний  

II к.с.

Крим

12.12.12-18.12.12

Не допуще-ний

Знятий зі змагань

51-ГЕ/12

Київська міська

Ващук Віталій Миколайович

Гірський експериментальний  I к.с.

Крим

29.12.12 -08.01.13

Випуск на маршрут

 

 

 

 















































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 






































































 




Чемпіонат України  зі спортивних туристських походів (III ранг) 2011 р.

Перелік туристських спортивних походів 2011 року

(з реєстраційного журналу колегії суддів змагань туристських спортивних походів - центральної маршрутно-кваліфікаційної комісії)

№ МК

Федерація

Керівник (ПІБ)

Вид туризму, к.с

Район походу

Термін походу

Звітування

01-Л/11

Збірна

Качуляк В.

Лижний,  III к.с.

Карпати

січень

-

02-ГЕ/11

Київська міська

Куконеску Р.М.

Гірський експериментальний  II к.с.

Карпати

26.02-08.03

-

03-П/11

Запорізька обласна

Некрасов І.С.

Пішохідний Yк.с.

Полярний Урал

11.07 -01.08

+

04-В/11

Одеська обласна

Буз В.М.

Велосипедний
 Y к.с.

Українські Карпати

01.05-18.05 

+

05-В/11

Чернівецька обласна

Кілінський О.І.

Велосипедний  
III к.с.

Українські Карпати

22.04 -03.05

-

06-В/11

Харківська обласна

Нечепоренко А.С.

Велосипедний 
 IY к.с.

АР Крим

01.05 – 14.05

+

07-ГЕ/11

Київська міська

Дзедолік А.І.

Гірський експериментальний н/к з елементами  I к.с.

Карпати

02.05 – 08.05

-

08-ПЕ/11

Сумська обласна

Шкура В.М.

Пішохідний експериментальний III к.с.

Карпати

01.05 -14.05

+

09-ГЕ/11

Київська міська

Данілов С.М.

Гірський експериментальний  I к.с.

Карпати

02.05 -09.05

-

10-В/11

Луганська обласна

Зарвовський О.С.

Велосипедний IY к.с.

АР Крим

03.05 – 15-05

+

11-ГЕ/11

Київська обласна

Демьянович В.О.

Гірський експериментальний  I к.с.

АР Крим

28.03 – 04.03

 

 

12-Пар/11

Луганська обласна

Рагулін А.Є.

Парусний Y к.с.

АР Крим, Чорне море

21.07 – 09.08

+

13-АМ/11 

 м. Київ

Колбут О.П. 

Авто-мото  
I к.с.

Молдова  

 15.09 -18.09

 +

14-Пар/11

Луганська обласна

Круглих О.А.

Парусний Y к.с.

АР Крим, Чорне море

21.07 – 09.08

+

15-Вд/11

Київська обласна

Бобошко Д.Ю.

Водний  IY к.с. з елементами  YI к.с.

Західний Кавказ

26.04-05.05

+

16-Вд/11

Дніпропетровська обласна

Коршиков А.Б.

Водний  IY к.с.

Карпати

30.04 – 09.05

 +

17-П/11

Київська міська

Трегубова О.В.

Пішохідний  II к.с. з класифікованими ЛП

Карпати

29.04 – 11.05

+

18-ГЕ/11

Київська обласна

Пшеничний Я.В.

Гірський експериментальний  I к.с.

Карпати

01.05 – 12.05

+

19—П/11

Полтавська обласна

Сердюк І.О.

Пішохідний  IY к.с.

Приполярний Урал

липень

 

20-Вд/11

Вінницька обласна

Марковський А.Ф.

Водний  YI к.с.

Росія, Алтай

26.07 -20.08

 +

21-Вд/11

Київська обласна

Хоменко П.А.

Водний  Y к.с.

Західний Саян

07.07 – 18.08

+

22-Вд/11

Київська обласна

Воронков Ю.М.

Водний  YI к.с.

Плато Путорана

18.07 – 17.08

+

23-В/11

Миколаївська обласна

Зайкін О.В.

Велосипедний  II к.с.

Миколаївська область

25.07 – 05.08

+

24-В/11

Одеська обласна

Феколін Л.М.

Велосипедний  Y к.с.

Грузія, Арменія

01.08 – 19.08

 +

25-Вд/11

Полтавська обласна

Павлюк О.В.

Водний  Y к.с.

Алтай

01.08 – 15.08

 +

26-Вд/11

Полтавська обласна

Скляр О.Ю.

Водний  Y к.с.

Східний Казахстан

28.07 – 16.08

 

27-В/11

Чернівецька (Глибоцький Центр)

Сандул Д.В.

Велосипедний  II к.с.

Чернівецька, Тернопільська області

11.07 – 15.07

+

28-П/11

Чернівецька обласна

Ковтюк Л.В.

Пішохідний  III к.с.

Карпати

10.07 – 24.07

 

29-Вд/11

Київська обласна

Бугайчук Ю.З.

Водний  II к.с. з елементами Y к.с.

Кольський
п-в

21.07 – 10.08

 +

30-Авт/11

Дніпропетровська обласна

Полохін В.Г.

Авто-мото  II к.с.

АР Крим

18.08 – 26.08

+

31-Пар/11

Луганська обласна

Феденюк В.І.

Парусний  Y к.с.

АР Крим

 Чорне море

15.07 – 22.07

 +

32-Г/11

Одеська обласна

Чайковський Р.І.

Гірський  YI  к.с.

Центральний Кавказ

01.08 – 02.09

 

33-П/11

Сумська обласна

Шкура В.М.

Пішохідний  Y к.с.

Приполярний Урал

21.07 – 12.08

 +

34-П/11

Київська обласна

Зайнулін Ю.Р.

Пішохідний  Y к.с.

Приполярний Урал

25.07 – 18.08

 

35-В/11

Полтавська обласна

Попов В.М.

Велосипедний  YI к.с.

Північний Кавказ

27.07 – 16.08

 +

36-В/11

Чернівецька обласна

Кантимир І

Велосипедний  II к.с.

Українські Карпати

20.08 – 28.08

+

37-Вд/11

Хмельницька обласна

Ващук Д.

Водний  Y к.с.

Киргизстан

27.09 -22.10

 +

38-В/11

Чернівецька обласна

Кілінський О.

Велосипедний   

Українські Карпати

18.09 – 25.09

 

39-Вд/11

Львівська обласна

Білошицький Т.

Водний  Y к.с.

РФ, КЧР,

16.10 –04.11

 

40-ГЕ/11

Київська міська

Смольніков О.

Гірський експериментальний
I к.с

Карпати

01.01.12–10.01.12

 

41-ГЕ/11

Київська міська

Саков Р.

Гірський експериментальний  I к.с

Крим

31.12.11–07.01.12

 +
Малі гори

42-ГЕ/11

Київська міська

Гомонович В.

Гірський експериментальний  I к.с з ел-ми   II к.с.

Карпати

30.12.11–06.01.12

 

43-ГЕ/11

Київська міська

Данилейко А

Гірський експериментальний  II к.с.

Крим

30.12.11–08.01.12

 

44-ГЕ/11

Київська міська

Білоуско О.

Гірський експериментальний II к.с

Крим

03.01.12–12.01.12

 

45-ГЕ/11

Київська міська

Рябуха С.

Гірський експериментальний
I к.с

Крим

31.12.11–07.01.12

 +
Малі гори 
Comments